Якщо чергове фарбування виявилося не надто вдалим, то не варто засмучуватися. Існує щонайменше шість перевірених способів, що дозволяють виправити ситуацію з небажаним фарбуванням. Редакція Adami пропонує обговорити їх більш детально.
Кислотна змивка
Зруйнувати штучні пігменти можна за допомогою особливих кислот. При використанні кислотної змивки структура волосся залишається практично незмінною. Цей спосіб ефективніше і швидше за всіх інших.
Знебарвлення волосся
Занадто інтенсивний і насичений колір волосся можна знебарвити. Цей спосіб є більш радикальним. Його суть зводиться до виведення штучного пігменту. Слід мати на увазі, що після знебарвлення волосся може стати ламким і сухим, у зв’язку з чим йому буде потрібен ретельний догляд.
Природні барвники
Натуральні барвники дозволяють виправити колір без заподіяння шкоди волоссю. Наприклад, для корекції блонду можна використовувати ромашковий відвар. Рудий та мідний кольори можна підкоригувати за допомогою холодного настою чорного чаю.
Декапування
Цей спосіб дозволяє видаляти із волосся стійкі фарби. Його суть зводиться до руйнування штучних пігментів, в результаті якого волосся повертається до базового відтінку. Склади декапування можуть мати різну інтенсивність. При глибокому декапіруванні, яке передбачає повне видалення кольору, волосся може стати ламким.
Пудра
Варіант з використанням пудри, що освітлює, вважається щадним. Пігмент вона забирає дуже м’яко. Пудру можна контролювати, тому вона ідеально підходить для поступового освітлення занадто темного волосся.
Пігментна корекція
Якщо після фарбування відтінок вийшов занадто теплим або холодним, виправити ситуацію можна за допомогою пігментної корекції. Наприклад, надмірну жовтизну з волосся можна прибрати сріблястими або фіолетовими тоніками. Для корекції занадто холодного кольору найчастіше використовують мідні або золотисті відтінки.