Вимити підлогу, відтерти шпаклівку від підвіконня та помити самі вікна – зрозумілі процеси наведення чистоти, коли будівельники завершують заплановані роботи. Під час прибирання після ремонту ми звертаємо увагу навіть на маленькі шпарини у меблях та вікнах. Але, як не дивно, забуваємо про найбільший елемент в кімнаті – про стіни та їх чистоту. А тут збирається неймовірна кількість будівельного бруду.
Розумний післяремонтний клінінг квартири
Звернути увагу на стіни ми забуваємо по одній простій причині – пил лягає на них рівномірним шаром і стає візуально непомітним. Але навіть один дотик до поверхні дає можливість зрозуміти, що без чистки тут не обійтись.
Якщо проігнорувати дану ситуацію, то з часом вона лише посилиться і стане причиною багатьох проблем:
- зміна кольору та структури шпалер;
- неприємний запах бруду в кімнаті;
- посилення симптомів алергії та інших подібних захворювань.
Щоб нормалізувати ситуацію в квартирі, достатньо якнайшвидше очистити шпалери від бруду.
Сухе прибирання шпалер після ремонту
Щоб нормалізувати обстановку в квартирі після ремонту, прибирання проводиться з допомогою звичайного пилососа. Важливо під час процедури:
- використовувати насадку для килимів з ворсом середньої жорсткості;
- не натискати на всмоктуючий шланг, а лише легко притиснути його до поверхні стіни;
- починати процес очищення від стелі, поступово спускаючись до підлоги.
Змітати пил віником або ручною щіткою немає сенсу. Дрібнодисперсні його частинки піднімаються в повітря і, через деякий час, знову осідають на поверхнях.
Дієві методи вологого прибирання шпалер
Бувають моменти, коли одного пилососу виявляється недостатньо. Більш важкі забруднення можна видалити з допомогою:
- Спиртового розчину. Сліди від фломастера, різні плями жиру та канцелярського клею. Діяти важливо з обережністю, щоб не зіпсувати верхній шар декоративного покриття.
- Перекис водню стане в пригоді, якщо на шпалерах залишились сліди від комах, слід від барвників. Але будьте уважні, ця рідина має знебарвлюючі властивості, тож на яскравих елементах можуть змінитись кольори.
- Ополіскувач, змішаний з водою у концентрації 1:3, допоможе не лише виконати легке вологе прибирання після ремонту, а й надасть кімнаті приємного аромату. Перед початком роботи, варто впевнитись, що такі маніпуляції дозволені для типу Ваших шпалер. Далі розпорошіть рідину по стіні та зберіть м’якою серветкою залишки вологи разом з брудом.
Стіни – це також поверхня, яка потребує періодичного очищення.
Де ще ховається “непомітний” пил
Друге місце інтенсивного накопичення будівельного бруду, на яке ми часто не завжди звертаємо увагу – це фіранки на вікнах. Відновити їх красу та дизайн краще з допомогою професіоналів. Замовити швидку хімчистку штор на дому за посиланням https://mister-cleaner.com.ua/khimchystka-shtor-hardyn-tiuli/ можна на сайті клінінгової компанії Mister Cleaner.