На перший погляд може здатися, що обставити найбільшу кімнату в квартирі чи будинку набагато простіше, ніж усі інші. Насправді, це не так. Для спрощення завдання редакція Adami публікує чотири дієві рекомендації щодо облаштування вітальні. За допомогою цих маленьких підказок ви зможете створити гармонійний інтер’єр.
М’які меблі
Найбільша кімната має бути настільки комфортною, щоб у ній хотілося розслабитися та відпочити. Таким чином, без м’якого куточка обійтися не вдасться. Замовте пару крісел та журнальний столик. Зручний диван також зайвим не буде.
Зонування вітальні
Щоб зробити вітальню більш функціональною, розділіть її на такі зони:
- Для розваг (Smart-TV, ігрова консоль, музичний центр, книжкові шафи та ін.).
- Для відпочинку (м’який куточок).
- Для прийому їжі (великий обідній стіл та стільці).
Для виділення кожної із зон можна використовувати різні колірні акценти. Завдяки зонуванню вітальня виглядатиме візуально просторіше.
Відповідні меблі
Хороші меблі для вітальні повинні мати такі властивості:
- Комфортабельність (зручність у використанні, ергономічність, комфорт, якість зборки та ін.).
- Функціональність (місткість, модульність, незвичайні рішення та ін.).
- Естетичність (привабливий зовнішній вигляд, солідність, гармонійне поєднання предметів меблів один з одним).
Грамотні акценти
Для розподілу функціональних зон можна використовувати кілька способів. Наприклад, можна повісити над обіднім столом додаткові світильники. Для відокремлення м’якого куточка підійдуть яскраві подушки. Дизайнери рекомендують використовувати для оформлення вітальні спокійні тони, щоб вона сприяла собі якомога більше. Найпрацюючішим акцентом професіонали вважають килим.